Tisková zpráva, 28. ledna 2019 Praha

Festival současného cirkusu Fun Fatale představí akrobatky na hrazdách, v bazéně i na filmovém plátně Osmý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu Fun Fatale nabídne ve dnech 13. až 31. března inscenace předních akrobatek z Finska, Švýcarska či Spojených států amerických. V komorních… chcete vědět víc?

Fun Fatale příští rok!

Příští ročník našeho festivalu se v Praze bude konat v termínu 13.-17. 3. 2019 chcete vědět víc?

Permanentka!

Permanentka na všechna pražská představení Fun Fatale 2018 právě v prodeji. Za skělých 600,- můžete vidět hned sedm novocirkusových inscenací a promítání k tomu. Tak do toho! Pokračujte sem! chcete vědět víc?

Vizuál pro rok 2018

Fun Fatale se letos vydal také na pole výtvarného umění. Se záměrem oslovit pro zpracování vizuálního stylu každý rok jinou grafičku jako první svůj pohled na festival představí brněnská výtvarnice Adéla Wiederlechnerová. Nejen na plakátech se tak potkají syrová kresba, ptáci a červená barva… chcete vědět víc?

Festival Fun Fatale představí ženy v cirkuse i cirkus v ženách

Tisková zpráva Sedmý ročník, akrobatky zavěšené sedm metrů nad zemí, sedm krát dva novocirkusových představení, to je letošní mezinárodní festival současného cirkusu Fun Fatale. S podtitulem “Ženy v cirkuse - cirkus v ženách” ve dnech 11. dubna až 9. května nabídne inscenace akrobatek z Francie,… chcete vědět víc?